اجاره جرثقیل ۳۰ تن

اجاره جرثقیل غلامی - ارائه خدمات اجاره جرثقیل در تهران - 09122007570

اجاره جرثقیل ۳۰ تن

شرکت اجاره جرثقیل غلامی با بیش از چهل سال تجربه در ارائه خدمات حرفه ای اجاره جرثقیل های سبک و سنگین، با توجه به نیاز حمل و نقل محموله های کارفرمایان محترم، تمام جابجایی های محموله های مشتریان با وزن ۳۰ تن را به صورت اجاره جرثقیل ۳۰ تن نیز ارائه مینماید. این شرکت آماده خدمات رسانی به کلیه امور شما جهت جابجایی، کار در ارتفاع و دیگر خدمات جرثقیلی از ۳ تن الی ۳۶۰ تن در تمامی مناطق تهران میباشد.

مناسب ترین قیمت اجاره جرثقیل ۳۰ تن ، همواره برای بهبود خدمات، قیمتی رقابتی و پایین در عرصه اجاره جرثقیل ۳۰ تن و جرثقیل های سبک و سنگین ارائه داده، تا خدمات ما و میزان رضایتمدی مشتریان بهتر شود و در این مهم سعی و تلاش خود را همیشه مضاعف می کنیم.

 اجاره سریع و راحت اجاره جرثقیل ۳۰ تن ، برای راحت تر شدن کرایه جرثقیل و بالابر و سریع تر شدن روند انجام کار، ما به صورت ۲۴ ساعت و ۷ روز هفته آماده خدمات رسانی به شما هستیم. همچنین چنانچه حجم کاری شما محدود باشد، میتوانید با تماس و مشاوره با کارشناسان ما به راحتی جابجایی و حمل محموله های خود را به ما بسپارید.

اجاره جرثقيل ۳۰ تن در تهران، جرثقیل های ۳۰ تن در گروه جرثقیل های سنگین محسوب می شوند و معمولا برای انجام فعالیت های ساختمانی به کار گرفته میشوند. اجاره جرثقیل ۳۰ تن راهکار خوب و مناسب برای شرکت‌های ساختمان سازی و برج سازی است، این جرثقیل دارای خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی است، این جرثقیل از نوع بوم بلند است، جرثقیل‌هایی که دارای بوم (تلسکوپ) بلند هستند برای ساخت ساختمان‌ها و برج‌های بلند بسیار مناسب است، آنها قابلیت کار در برج‌ها و ساختمان‌های بلند و مناطق صعب العبور را دارند.

جهت ارائه خدمات جرثقیل در تناژهای مختلف با بالاترین کیفیت در کمترین زمان ممکن و پائین ترین قیمت، اکیپ هایی در سراسر تهران از جمله شمال ، غرب و مرکز تهران قرار دادیم. برای اجاره جرثقیل ۳۰ تن در تهران شما می توانید با ما تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره لازم، از بهترین قیمت کرایه جرثقیل در تهران بهره مند شوید. با بهره مندی از مشاوره رایگان با کارشناسان زبده ما با شماره تماس ۰۹۱۲۲۰۰۷۵۷۰ ، نوع مناسب جرثقیل را برای کرایه جرثقیل انتخاب نمایید.

تناژ جرثقیلقیمت کارکرد ساعتیقیمت کارکرد روزانه
اجاره جرثقیل 3 تن۵۰٫۰۰۰ تومان۴۰۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 7 تن75٫۰۰۰ تومان55۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 10 تن100٫۰۰۰ تومان675٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 30 تن125٫۰۰۰ تومان85۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 35 تن175٫۰۰۰ تومان1٫3۰۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 50 تن20۰٫۰۰۰ تومان1٫5۰۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل بالاتر از 50 تنطبق توافق طرفینطبق توافق طرفین

شرکت اجاره جرثقیل غلامی با دارا بودن چندین اکیپ و کادر حرفه ای و نیز ماشین آلات و دستگاه های مجهز و به روز، متخصص در انجام و اجاره کلیه جرثقیل های سبک و سنگین از ۳ تن الی ۳۶۰ تن ، در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی با شما همراه میباشد. ناوگان حمل و نقل این شرکت برای هر گونه جابجایی، حمل و تخلیه بار و یا بارگیری به شرح ذیل آماده انجام خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد:

بارگیری، حمل و تخلیه، نگهداری محموله های معلق، نگهداری قطعات برای برش در زمین و هوا، اتصالات پروژه لوله گذاری در ارتفاع و گود، بارگیری، تخلیه و حمل دستگاه های صنعتی، بارگیری، تخلیه و حمل دستگاه های بیمارستانی، جابجائی انواع کانکس های صنعتی و اداری، جابجائی انواع چیلرها در ارتفاعات، جابجائی انواع پالت ها، جابجائی انواع خودروها، نصب آنتن مخابراتی در ارتفاع، جمع آوری آنتن مخابراتی در ارتفاع، نصب تاورکرین در ارتفاع، بازکردن تاورکرین در ارتفاع، نصب سوله، بارگیری و تخلیه میلگرد و آهن آلات، نصب سیلوی سیمان، جمع آوری سیلوی سیمان.

خدمات اجاره جرثقیل ۳ تن ، اجاره جرثقیل ۵ تن ، اجاره جرثقیل ۷ تن ، اجاره جرثقیل ۱۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۵ تن ، اجاره جرثقیل ۲۰ تن ، اجاره جرثقیل ۲۵ تن ، اجاره جرثقیل ۳۰ تن ، اجاره جرثقیل ۳۵ تن ، اجاره جرثقیل ۴۰ تن ، اجاره جرثقیل ۴۵ تن ، اجاره جرثقیل ۵۰ تن ، اجاره جرثقیل ۶۰ تن ، اجاره جرثقیل ۸۰ تن ، اجاره جرثقیل ۹۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۰۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۱۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۲۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۶۰ تن ، اجاره جرثقیل ۲۰۰ تن ، اجاره جرثقیل ۲۵۰ تن ، اجاره جرثقیل ۳۶۰ تن.

خدمات اجاره بالابر در متراژ ۸ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۴ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۶ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۹ ، اجاره بالابر در متراژ ۲۱ ، اجاره بالابر در متراژ ۲۴ ، اجاره بالابر در متراژ ۳۰ ، اجاره بالابر در متراژ ۳۵ ، اجاره بالابر در متراژ ۴۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۴۷ ، اجاره بالابر در متراژ ۶۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۷۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۸۰ .