اجاره جرثقیل ۱۰ تن

اجاره جرثقیل غلامی - ارائه خدمات اجاره جرثقیل در تهران - 09122007570

اجاره جرثقیل ۱۰ تن

شرکت اجاره جرثقیل غلامی با بیش از چهل سال تجربه در ارائه خدمات حرفه ای اجاره جرثقیل های سبک و سنگین، با توجه به نیاز حمل و نقل محموله کارفرمایان محترم، تمام جابجایی های اجسام مشتریان با وزن ۱۰ تن را به صورت اجاره جرثقیل ۱۰ تن نیز ارائه مینماید. این شرکت آماده خدمات رسانی به کلیه امور شما جهت جابجایی، کار در ارتفاع و دیگر خدمات جرثقیلی از ۳ تن الی ۳۶۰ تن در تمامی مناطق تهران میباشد.

مناسب ترین قیمت اجاره جرثقیل ۱۰ تن ، همواره برای بهبود خدمات، قیمتی رقابتی و پایین در عرصه اجاره جرثقیل ۱۰ تن و جرثقیل های سبک و سنگین ارائه داده ایم، تا خدمات ما و میزان رضایتمدی مشتریان بهتر شود و در این مهم سعی و تلاش خود را همیشه مضاعف میکنیم.

 اجاره سریع و راحت اجاره جرثقیل ۱۰ تن ، برای راحت تر شدن اجاره جرثقیل و بالابر و نیز سریع تر شدن روند انجام کار، ما به صورت ۲۴ ساعت و ۷ روز هفته آماده خدمات رسانی به شما هستیم. همچنین چنانچه حجم کاری شما محدود باشد، میتوانید با تماس و مشاوره کارشناسان ما به راحتی جابجایی و حمل محموله خود را به ما بسپارید.

مشاوره رایگان، با بهره مندی از مشاوره رایگان با کارشناسان زبده ما با شماره تماس ۰۹۱۲۲۰۰۷۵۷۰ ، نوع مناسب جرثقیل را برای کرایه جرثقیل انتخاب نمایید.

جرثقیل ۱۰ تن بیشتر جهت حمل و بارگیری، نصب چیلر، پالت، انواع کانکس هایی که جرثقیل های با تناژ پایین تر امکان حمل و جابجایی آن را ندارند به کار گرفته می شود، این نوع جرثقیل ها با توجه به ظرفیت ۱۰ تن کاربرد فراوانی دارند که بسته به وزن و حجم کالا به کار گرفته میشوند.

کارکرد جرثقیل ۱۰ تن که برای بار زدن انواع اجسام تا سقف ۱۰ تن استفاده میشوند به این صورت است که وسیله مورد نظر مانند انواع ماشین ها ، کانکس ، تمامی وسایل صنعتی و غیر صنعتی را بر روی کفی خود بار زده و جابجا مینمایند. جرثقیل ۱۰ تن کفی دار به دلیل دارا بودن مساحت کفی بزرگ میتواند هر وسیله ای به ابعاد ۲٫۵۰ در ۶ متر را حمل نماید، بدین معنی که علاوه بر جرثقیل، دارای قابلیت حمل بار هستند و از اینرو برای حمل بار و جابجایی آن تا وزن ۱۰ تن استفاده میشود.

شرکت اجاره جرثقیل غلامی با دارا بودن چندین اکیپ و کادر حرفه ای و نیز ماشین آلات و دستگاه های مجهز و به روز، متخصص در انجام و اجاره کلیه جرثقیل های سبک و سنگین از ۳ تن الی ۳۶۰ تن در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی با شما عزیزان همراه میباشد.

تناژ جرثقیلقیمت کارکرد ساعتیقیمت کارکرد روزانه
اجاره جرثقیل 3 تن۵۰٫۰۰۰ تومان۴۰۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 7 تن75٫۰۰۰ تومان55۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 10 تن100٫۰۰۰ تومان675٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 30 تن125٫۰۰۰ تومان85۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 35 تن175٫۰۰۰ تومان1٫3۰۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 50 تن20۰٫۰۰۰ تومان1٫5۰۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل بالاتر از 50 تنطبق توافق طرفینطبق توافق طرفین

ناوگان حمل و نقل شرکت اجاره جرثقیل غلامی برای هر گونه جابجایی، حمل و تخلیه بار و یا بارگیری به شرح ذیل آماده انجام خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد:

بارگیری، حمل و تخلیه، نگهداری محموله های معلق، نگهداری قطعات برای برش در زمین و هوا، اتصالات پروژه لوله گذاری در ارتفاع و گود، بارگیری، تخلیه و حمل دستگاه های صنعتی، بارگیری، تخلیه و حمل دستگاه های بیمارستانی، جابجائی انواع کانکس های صنعتی و اداری، جابجائی انواع چیلرها در ارتفاعات، جابجائی انواع پالت ها، جابجائی انواع خودروها، نصب آنتن مخابراتی در ارتفاع، جمع آوری آنتن مخابراتی در ارتفاع، نصب تاورکرین در ارتفاع، بازکردن تاورکرین در ارتفاع، نصب سوله، بارگیری و تخلیه میلگرد و آهن آلات، نصب سیلوی سیمان، جمع آوری سیلوی سیمان.

خدمات اجاره جرثقیل ۳ تن ، اجاره جرثقیل ۵ تن ، اجاره جرثقیل ۷ تن ، اجاره جرثقیل ۱۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۵ تن ، اجاره جرثقیل ۲۰ تن ، اجاره جرثقیل ۲۵ تن ، اجاره جرثقیل ۳۰ تن ، اجاره جرثقیل ۳۵ تن ، اجاره جرثقیل ۴۰ تن ، اجاره جرثقیل ۴۵ تن ، اجاره جرثقیل ۵۰ تن ، اجاره جرثقیل ۶۰ تن ، اجاره جرثقیل ۸۰ تن ، اجاره جرثقیل ۹۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۰۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۱۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۲۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۶۰ تن ، اجاره جرثقیل ۲۰۰ تن ، اجاره جرثقیل ۲۵۰ تن ، اجاره جرثقیل ۳۶۰ تن.

خدمات اجاره بالابر در متراژ ۸ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۴ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۶ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۹ ، اجاره بالابر در متراژ ۲۱ ، اجاره بالابر در متراژ ۲۴ ، اجاره بالابر در متراژ ۳۰ ، اجاره بالابر در متراژ ۳۵ ، اجاره بالابر در متراژ ۴۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۴۷ ، اجاره بالابر در متراژ ۶۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۷۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۸۰ .