اجاره جرثقیل سنگین

اجاره جرثقیل غلامی - ارائه خدمات اجاره جرثقیل در تهران - 09122007570

اجاره جرثقیل سنگین

شرکت اجاره جرثقیل غلامی، افتخار این را دارد که در زمینه اجاره انواع جرثقیل شامل جرثقیل سقفی، جرثقیل موبایلی(ماشینی و کامیونی)، جرثقیل تاورکرین، جرثقیل دروازه ای، جرثقیل بازوئی و جرثقیل آویز، جابجایی ، حمل و نقل اجسام سنگین شما را با کمترین هزینه در وزن های متفاوت ۳ تن الی ۳۶۰ تن در تمامی نقاط تهران، در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت به صورت شبانه روز و ۲۴ ساعت انجام دهد.

با بهره مندی از مشاوره رایگان با کارشناسان زبده ما با شماره ۰۹۱۲۲۰۰۷۵۷۰ ، نوع مناسب جرثقیل را برای کرایه جرثقیل انتخاب کنید. ناوگان حمل و نقل جرثقیل غلامی متشکل از کادر حرفه ای و کارشناسان زبده همراه با تجهیزات و ماشین آلات پیشرفته با استانداردهای لازم آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

تضمین ایمنی، برای تضمین ایمنی جابجایی های کارفرمایان و مشتریان عزیز، از به روزترین تجهیزات و ماشین آلات بهره میگیریم، کارشناسان این شرکت از زبده ترین و مجرب ترین پرسنل میباشند.

سرعت در ارائه خدمات، ما برای زمان با ارزش شما احترام قائلیم و افتخار این را داریم که با سرعت بالا و رضایت مشتری کالا را جابجا کنیم.

۱۰۰% رضایت!، تمامی تلاش تیم ما در شرکت اجاره جرثقیل غلامی برای پایداری بیشتر و کیفیت بیشتر در خدمات رسانی میباشد و افتخار این را داریم که اعلام کنیم تمام مشتریان ما رضایت تمام نسبت به ما داشته و این مهم را اعلام مینمایند.

شرکت اجاره جرثقیل غلامی با بیش از چهل سال تجربه کاری در زمینه ماشین آلات سنگین ، یکی از شرکت‌های معتبر و موفق در زمینه‌ اجاره‌ جرثقیل جهت ارئه خدمات به شرکت‌ها و پیمانکاران عزیز میباشد. این شرکت از معتبرترین و بهترین برندهای جرثقیل از جمله کاتو، تادانو، گرو، لیپر و … بهره میگیرد. خدمات اجاره جرثقیل توسط این شرکت در بهترین شرایط ایمنی و مناسب ترین قیمت‌ها انجام میشود. لازم به ذکر است، رعایت ایمنی در این کار بسیار مهم است که این شرکت‌ به صورت حرفه‌ای و با دارا بودن تجربه بالا در این حوزه میتواند بهترین تضمین را در این زمینه بدهد.

شرکت اجاره جرثقیل غلامی، متخصص در انجام و اجاره کلیه جرثقیل های سبک و سنگین از ۳ تن الی ۳۶۰ تن ، در تمامی مناطق تهران با چندین اکیپ و کادر حرفه ای. این شرکت بهترین گزینه و ارائه دهنده خدمات حمل و جابجایی اجسام سنگین ، خدمات حمل و جابجایی های خاص برای جابجایی های دشوار و سخت در مکان های نامناسب میباشد.

با ارائه خدمات به صورت شبانه روزی در طی ۲۴ ساعت شبانه روز ، در تمام نقاط تهران با دارا بودن به روزترین ماشین آلات سنگین و سبک و نیز کادر حرفه ای ، همراه شما کارفرمایان و مشتریان محترم در کلیه زمینه های حمل و نقل میباشد.

شرکت اجاره جرثقیل غلامی از جرثقیل‌ها و تجهیزات جدید و مدرن بهره میگیرد و با دارا بودن چندین اکیپ و کادر حرفه ای با استانداردهای جهانی، متخصص در انجام و اجاره کلیه جرثقیل های سبک و سنگین از ۳ تن الی ۳۶۰ تن در تمامی مناطق تهران به صورت شبانه روزی با شما عزیزان همراه میباشد. این شرکت پروژه های ساختمانی پیمانکاران محترم خود را به بهترین وجه و در بالاترین سطح ایمنی پیگیری میکند.

تناژ جرثقیلقیمت کارکرد ساعتیقیمت کارکرد روزانه
اجاره جرثقیل 3 تن۵۰٫۰۰۰ تومان۴۰۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 7 تن75٫۰۰۰ تومان55۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 10 تن100٫۰۰۰ تومان675٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 30 تن125٫۰۰۰ تومان85۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 35 تن175٫۰۰۰ تومان1٫3۰۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل 50 تن20۰٫۰۰۰ تومان1٫5۰۰٫۰۰۰ تومان
اجاره جرثقیل بالاتر از 50 تنطبق توافق طرفینطبق توافق طرفین

ناوگان حمل و نقل شرکت اجاره جرثقیل غلامی برای هر گونه جابجایی، حمل و تخلیه بار و یا بارگیری به شرح ذیل آماده انجام خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد:

بارگیری، حمل و تخلیه، نگهداری محموله های معلق، نگهداری قطعات برای برش در زمین و هوا، اتصالات پروژه لوله گذاری در ارتفاع و گود، بارگیری، تخلیه و حمل دستگاه های صنعتی، بارگیری، تخلیه و حمل دستگاه های بیمارستانی، جابجائی انواع کانکس های صنعتی و اداری، جابجائی انواع چیلرها در ارتفاعات، جابجائی انواع پالت ها، جابجائی انواع خودروها، نصب آنتن مخابراتی در ارتفاع، جمع آوری آنتن مخابراتی در ارتفاع، نصب تاورکرین در ارتفاع، بازکردن تاورکرین در ارتفاع، نصب سوله، بارگیری و تخلیه میلگرد و آهن آلات، نصب سیلوی سیمان، جمع آوری سیلوی سیمان.

خدمات اجاره جرثقیل ۳ تن ، اجاره جرثقیل ۵ تن ، اجاره جرثقیل ۷ تن ، اجاره جرثقیل ۱۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۵ تن ، اجاره جرثقیل ۲۰ تن ، اجاره جرثقیل ۲۵ تن ، اجاره جرثقیل ۳۰ تن ، اجاره جرثقیل ۳۵ تن ، اجاره جرثقیل ۴۰ تن ، اجاره جرثقیل ۴۵ تن ، اجاره جرثقیل ۵۰ تن ، اجاره جرثقیل ۶۰ تن ، اجاره جرثقیل ۸۰ تن ، اجاره جرثقیل ۹۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۰۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۱۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۲۰ تن ، اجاره جرثقیل ۱۶۰ تن ، اجاره جرثقیل ۲۰۰ تن ، اجاره جرثقیل ۲۵۰ تن ، اجاره جرثقیل ۳۶۰ تن.

خدمات اجاره بالابر در متراژ ۸ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۴ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۶ ، اجاره بالابر در متراژ ۱۹ ، اجاره بالابر در متراژ ۲۱ ، اجاره بالابر در متراژ ۲۴ ، اجاره بالابر در متراژ ۳۰ ، اجاره بالابر در متراژ ۳۵ ، اجاره بالابر در متراژ ۴۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۴۷ ، اجاره بالابر در متراژ ۶۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۷۲ ، اجاره بالابر در متراژ ۸۰ .